+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Blended learning – шлях в майбутнє

on . Posted in Куратор: Ломака Вікторія

Конкурсант: Наталія Сошка


Реалії шкільного життя такі, що програма та час на її втілення доволі часто розходяться. У своїй роботі я часто зіштовхуюсь з необхідністю індивідуального темпу викладання, так як темп засвоєння інформації у кожної дитини різний. Здібні діти потребують, а головне готові до роботи зі значним об’ємом нової інформації, а хтось просто не встигає засвоїти звичайний матеріал уроку. І ті, й інші потребують додаткової роботи з учителем. Окрім того, життя  постійно вносить свої корективи : учні пропускають уроки, школи закривають на карантин і т.д. Вирішити цю проблему звичайними методами не вдається – значно збільшується часове навантаження на учителя, сам процес стає заорганізованим.

Втілення в навчальний процес елементів дистанційного навчання – це можлива відповідь на поставлені запитання. Моя альтернатива в вирішенні цієї проблеми- це введення змішаної освіти. Наголошую – не дистанційне, а змішане навчання. Усе ,що корисно для школи, все, що підвищує ефективність роботи вчителя, незалежно які форми чи методи ми застосовуємо – усе повинно сміливо втілюватися в навчальний процес.

Для створення електронних курсів я використовую широко відому у світі і в нашій країні платформу дистанційного навчання MOODLE.

Протягом двох років, я накопичила практичний досвід в створенні електронних курсів і успішно їх реалізувала в навчальному процесі.

 

Мені є чим поділитися і я готова до спілкування з колегами на цю тему.