+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Команда експертів

on . Posted in Новини сайту

 

Шановні конкурсанти, вболівальники та усі небайдужі, хто спотерігає за нашим конкурсом. За умовами конкурсу тепер до нас приєднуються експерти. Ми пишаємося широкою географією експертів та тим, що вони вчителі-практики, які працюють в школі на різних посадах та викладають різні предмети.

У цьому році з нами у команді експертів будуть працювати надзвичайні особистості: Олександр Елькін – натхненник та організатор Всеукраїнських (не)конференцій EdCamp, радник пані Міністра освіти, Ганна Дудіч, півфіналістка (увійшла до 50 найкращих вчителів світу) Global Teacher Prize – творча та енергійна викладачка англійської мови з Кропивницького та Анна Сушко – координатор міжнародної ініціативи "Ангели Школи" (http://schoolangels.org.ua/), організатор освітніх заходів з 10-літнім досвідом, фахівець з PR, маркетингу та реалізації проектів.

Ми також щиро вдячні експертам, які вже вдруге приєдналися до нас. Переглянути інформацію про експертів конкурсу «Народний Спікер v2» можна на сторінці "Експертна комісія"

Вітаємо експертів та бажаємо їм плідної роботи!