+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Формування компетентісно-орієнтованої особистості учня та його комунікативних здібностей шляхом використання інноваційних та інтерактивних технологій та методу занурення учня в іншомовну сферу спілкування на уроках англійської мови

Дата публікації: . Надруковано у Народний спікер v2

 

Конкурсант: Беднягіна Світлана Петрівна

 


Стимул, мотивація - ці терміни ми постійно  чуємо, коли намагаємось знайти шляхи вирішення проблем у навчанні або під час роботи над тим, чи іншим матеріалом  протягом навчально-виховного процесу.

Що робити? Коли відпрацьовувати? Де знайти? - на ці та інші питання відповідає досвід роботи вчителя англійської мови: «Формування компетентісно-орієнтованої особистості учня та його комунікативних здібностей шляхом використання інноваційних та інтерактивних технологій та методу занурення учня в іншомовну сферу спілкування на уроках іноземної  мови».

Мотивація учня – найголовніше у роботі вчителя, тому через призму інтересів, вподобань, хобі або стилю життя автор знаходить шляхи до зацікавленості іноземною мовою. Тому що мова – це ключ до збагнення культури, науки, історії, мистецтва, психології будь-якого народу.

Автор роботи розкриває основні проблеми з якими стикається вчитель іноземної  мови та показує шляхи вирішення проблем у практичному напрямі, враховуючи психологію та фізіологію учнів різних вікових категорії - творчість, театральне мистецтво, зустрічі з носіями мови, літній мовний табір, проекти, знахідки та власні ідеї.

Актуальність та практична цінність досвіду полягає у тому, що всі висновки та рекомендації засновані на власному досвіді та на індивідуальних творчих розробках системи вправ, заходів, які допомогли та стали ефективними не тільки на уроках але й стали у нагоді під час роботи з обдарованими дітьми.