+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Батьки жаляться, що дитина не полюбляє англійську та не хоче йти на урок? Ламаємо стереотипи! Англійська - це цікаво, якщо учні ведуть мовне портфоліо.

Дата публікації: . Надруковано у Народний спікер v2

Конкурсант: Павлюк Юлія Юріївна


Портфоліо – це спосіб фіксування, накопичення, оцінки і самооцінки особистих досягнень з англійської мови за певний проміжок часу.

Портфоліо дає змогу визначити психологічний портрет школяра, його знання з іноземної мови, і є значною допомогою і батькам, і самому учню. Мовне портфоліо переносить акцент іх того, що дитина не хоче робитий не вміє, на те, що вона вміє та із задоволенням хоче робити. Цінність портфоліо в тому, що воно сприяє постійному творчому зростанню. Важливий не результат, а см процес. Головною перевагою портфоліо є те, що воно мотивує до навчання, викликає інтерес і робить процес набуття знань захопливим.

Портфоліо учня — це систематичне та спеціально організоване збирання доказів, що учитель і учень використовують для моніторингу знань, навичок і взаємин учня з однолітками. Портфоліо дозволяє враховувати найрізноманітніші результати активності учня: навчальні, творчі, соціальні, комунікативні