+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Стати найкращою версією самого себе

Дата публікації: . Надруковано у Народний спікер v2

 

Конкурсант: Чоловська Ольга Сильвестрівна

 


Кожна людина у цьому світі має своє призначення. Укожній закладені певні таланти і можливості. І кожна може створити протягом життя багато різних версій самого себе.

Хочеться, щоб версії, створені моїми учнями, були найкращими, найдосконалішими, щоб виросли смодостатніми, творчими, активними, щоб не боялися запитань у своєму житті і наполегливо шукали відповіді на них, щоб була потреба мати власну думку і необхідність її висловлювати і відстоювати, щоб не боялися помилок у своєму житті і уміли їх виправляти, щоб сприймали поразки у житті, як шанс до самовдосконалення, а перемоги лише як новий крок до власних висот, а не шанс влізти на п'єдестал.

Хочеться, щоб вони вірили в унікальність і неповторність власної душі. Щоб задумувалися над питанням, чим наповнити власний світ. А для цього потрібно навчитися прислухатися до себе.

На перший погляд, мої "хочеться"надто високі для сьогоднішного учня. Для абстрактного - так. Та мені везе на хороших учнів: вони не стараються догодити мені у своїх висловлюваннях, якщо наші думки не співпадають. Вони вірять у свої сили, і нестандартні ситуації  не лякають їх. Вони вміють прислухатися до власної душі, тому що багато літературних тем спонукають до цього. 

Ми разом ідемо до своїх висот. А якими шляхами? Про це буде далі.