+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Бути «ботаном» не сучасно? Я – хімічка, і це круто!

Дата публікації: . Надруковано у Народний спікер v2Конкурсант: Ободзинська Інна Сергіївна Мене зрозуміють вчителі природничих наук, а конкретно, вчителі хімії та біології. (Але й з колегами - "гуманітаріями" охоче поспілкуюся!) Мій педагогічний стаж складає два роки. В минулому, за першою освітою, я – економіст. Але попрацювавши за спеціальністю, я вирішила все таки реалізовувати мрію  дитинства та стати вчителем. Так як моє життєве кредо: «Не шукати легких шляхів, бо вони ведуть в нікуди», то вибір педагогічного профілю став як підтвердження цього: я – вчитель хімії та біології.

       Окрім того, що я прийшла до школи нести та давати учням знання, я поставила собі за мету  зламати стереотипні уявлення про «ботаніків» та «хімічок» та довести, що уроки можуть бути сучасними, «кльовими» та креативними, а головне, зрозумілими і для «двійошників», і для «розумників».

 

     Звісно, на перший погляд може здатися, що я поводжу себе не професійно та не коректно (адже вчителі так не спілкуються! Тим паче сленгом!), але на справді на моїх уроках панує атмосфера взаєморозуміння, зацікавленості та допитливості, та, як підсумок, позитивні результати у вивченні предметів. А далі,… давайте поспілкуємось!