+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Минуле і майбутнє дітей з інвалідністю у загальноосвітній школі

Дата публікації: . Надруковано у Народний спікер v2Конкурсант: Редько Олег АндрійовичЧи можливо дитині із інвалідністю навчатися у загальноосвітній школі?

Проте, які можливості можуть бути у дитини, яка сидить у візку, чи має  зайву хромосому, чи дитина в якої розвиток повільніший від її однолітків. Кожен  скаже, що ніяких можливостей немає, адже вони навіть в школу ходити не можуть, знання здобувати або на дому, або у школі-інтернаті. Відпочити діти також не можуть і сидять ціле літо у задушливих квартирах. Згадавши тільки два із багатьох випробувань дітей з інвалідністю можемо сказати, що є тільки потреби.

 А які потреби у дітей? Відповідь проста, щоб їх любили, щоб не ставили ярлик «не норма», бачили насамперед не ваду, а дитину, яка хоче співати, малювати, читати, писати, танцювати, дружити,  радіти життю. І в момент, коли твоє тіло наповнює енергія дитячої любові, ти розумієш, що діти мають лише одну потребу, щоб їх любили так само, як вони люблять оточуючий світ. А можливості, та їх безліч, але дорослим потрібно допомогти цим можливостям стати реальністю.

 Тоді ми побачимо не візок, не лишню хромосому, не відсталість у розвитку, а побачимо усмішки, яскраві очі, що світяться від щастя.