+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Технологія "веб-квест" та "перевернуте навчання" в арсеналі сучасного вчителя-практика. Або як зробити свій урок цікавим та ефективним за допомогою педагогічних інновацій.

Дата публікації: . Надруковано у Народний спікер v2Конкурсант: Солдатова Світлана МихайлівнаЯ розділяю думку, що сучасний учитель повинен працювати на майбутнє.

За час роботи в школі в мене сформувався власний погляд на урок. Для успішної роботи учнів крім того, що урок має відповідати навчальній програмі, меті, віковим можливостям учнів він обов'язково повинен бути цікавим. Нове, нестандартне та неочікуване - захоплює увагу, дивує та сприяє активній роботі кожного учасника навчального процесу. Саме тому я активно впроваджую в свою роботу інноваційні технології навчання і маю певні результати, якими хочу поділитися з Вами. Подолавши шлях від свого першого веб-квесту до веб-квесті міжшкільного рівня я можу відповісти на питання "Навіщо", "Коли", "Де" і головне "Як" можна створити та використовувати цю технологію у своїй професійній діяльності. Маю, що сказати стосовно власного досвіду поєднання технологій "веб-квест" та "перевернуте навчання". Технології про які йде мова формують в учнів свідоме ставлення до процесу навчання, розвивають самостійність, критичне мислення, сприяють успішній організації колективної та кооперативної роботи. Універсальність цих технологій є ще однією безперечною перевагою завдяки якій вони успішно використовуються вчителями різних навчальних предметів.

Світ педагогічних інновацій великий та дуже цікавий, тому я запрошую Вас до спілкування. Якщо Ви підходите до своєї роботи творчо, знаходитесь у постійному пошуку, продукуєте креативні ідеї, тоді мій виступ маєте почути саме Ви.