+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Граючи, подолаємо стрес.

Дата публікації: . Надруковано у Народний спікер v2Конкурсант: Разінкова Олена Анатоліївна Ми починаємо грати в ранньому дитинстві і продовжуємо гру протягом усього життя в тій чи іншій формі. Гра для нас – «простір», де зустрічається дитина і дорослий для усвідомлення, прийняття або переосмислення свого життєвого досвіду.

  Ми змінюємось  з віком, наші ігри також. Розвиток особистості, творчих здібностей, пізнання світу і наше включення в культуру починаються саме з гри. Але, в першу чергу, гра – це частина дитинства. Так дитина виражає себе, свої надії і бажання.

  Дитина, що знаходиться в кризовій ситуації, переживає складні почуття, буде шукати ресурси в природній для неї діяльності – грі. Підтримати дитину практично неможливо без використання ігор.

  Використовувати ігрові розслаблюючі і відволікаючі методики також доцільно під час проведення  уроку. Вони допоможуть втомленій дитині знову набути сили і душевну рівновагу.

Важливо пам'ятати про правила ігрових занять, які допомагають визначити і убезпечити ігровий простір. А він, в свою чергу, стає комфортним для подолання  існуючих  труднощів.

  Хочу поділитися з Вами своїм досвідом та емоціями, успіхом і задоволенням від спільних ігор на уроках біології, факультативних заняттях  і тренінгах. А також  детально зупинитися на деяких вдалих і популярних серед дітей ігор.