+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Мрієте йти в ногу з часом, бути креативним вчителем, навчитися користуватися ІКТ не на словах, а на ділі, дізнатися, як зробити проект Etwinning цікавим та насиченим, тоді Вам сюди.

Дата публікації: . Надруковано у Куратор: Ломака Вікторія

Конкурсант: Никоненко Анна Олександрівна

        Знання інформаційних технологій розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до інших країн. Інтернет заполонили статті, блоги, вебінари про важливість використання ІКТ у сучасному навчальному процесі, але як не загубитися серед різноманітності запропонованої інформації і не використовувати час на неякісні джерела, але встигати за прогресом та відповідати критеріям викладача нового покоління.

 
       Під час вебінару я зупинюся на найактуальніших питаннях сучасного вчителя: розкажу про останні освітні новинки у сфері інформаційних технологій, навчу користуватися вебсайтами, які стали найпопулярнішими серед наших європейських колег, поділюся досвідом роботи з проектами Etwinning. Що таке prezi, як створювати власні електронні книги, намалювати власного робота, змусити його вимовляти текст та багато інших секретів. Ви отримаєте ретельно відібраний матеріал та напрацювання, здобуті роками практики і отримані на конференціях та семінарах європейського рівня. Будьте в курсі останніх тенденцій, долучайтесь до вебінару. Буде цікаво!