+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Модернізація виробничих майстерень в Криворізькому професійному будівельному ліцеї засобами 3Д моделювання

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсуКонкурсант: Рева-Залітко Олена СергіївнаЗ вересня 2014 року в Криворізькому професійному будівельному ліцеї стартував масштабний проект по оновленню та модернізації всіх майстерень.  Був розроблений план модернізації по кожній майстерні окремо, в роботі були задіяні старші майстри, майстри виробничого навчання, завідуючі майстернями та учні

Після розробки детального плану, стало питання про вигляд майстерень в майбутньому, тому стала потреба у розробці майстерень з використанням 3D програм, для того щоб побачити усі переваги та недоліки виконання модернізації та своєчасно зреагувати.

Використання 3D технологій у будівництві стало обов’язковим сьогодні. Із появою систем автоматизованого проектування будівельникам вдається зменшити строки проектування будівель, підвищити продуктивність праці, швидко та зручно розробляти проекти та дизайни. (http://www.kpbl.ucoz.ua Рубрика – «Модернізація майстерень»)

        Також на базі майстерні створено виробничий портал 3D графіки та дизайну, завдяки якому ми навчаємо своїх учнів розробляти проекти навчальних майстерень та кабінетів, а також дизайни житлових приміщень. Вільно працюємо в таких програмах Photoshop, Sweet Home 3D, FreeCAD, FloorPlan3D. Програми для 3D моделювання допомагають перевтілити ідеї в гарні моделі. Ці інструменти дозволяють створювати дизайни з нуля та реконструювати старі. 

3D графіка - це створення об'ємної моделі за допомогою спеціальних комп'ютерних програм. На основі креслень, малюнків, докладних описів або будь-який інший графічний або текстової інформації, ЗD дизайнер створює об'ємне зображення. У спеціальній програмі дизайн приміщення можна подивитися з усіх боків (зверху, знизу, збоку), вмонтувати на будь-яку площину і в будь-яке кочення.

Тривимірне моделювання (ЗD графіка) сьогодні застосовується в дуже багатьох сферах. Звичайно, в першу чергу, це будівництво. Це може бути модель майбутнього будинку, або ж навчально-виробничої майстерні, та й взагалі будь-якого промислового об'єкта. Крім того, візуалізація активно застосовується в дизайн-проектах інтер'єрів: 3D графічне зображення, готові 3D моделі.

В майстерні також створені сучасні куточки охорони праці, куток ЕКО-будівництва та зразки виконання 3D панелей та 3D підлоги. На стінах виконані різні види опорядження гіпсокартонних поверхонь, зі шпаклівок та декоративних штукатурок. Це сучасні будівельні технології.  

При розробленні моделі використано низку підходів, таких як: системний, інформаційно-діяльнісний, технологічний, інноваційний, особистісно-зорієнтований, результативний. На цій основі сформовано банк

 

інновацій (проекти, діючі моделі, методичні розробки тощо), який надає можливість оперативно оновлювати й забезпечувати новий зміст навчально-виробничого процесу КПБЛ.

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: