+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Перевернуте навчання шлях до сучасної освіти

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсуКонкурсант: Валентина ЛепськаВ сучасних умовах інтенсивного розвитку інформаційних технологій виникає необхідність у створенні іншого навчально-виховного середовища. В даний момент часу актуальними питаннями є використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі, зокрема на уроках фізики та астрономії.

При сучасних проблемах обладнання кабінетів фізики ПК може стати незамінним помічником під час супроводу демонстраційних експериментів (анімацій, відео фрагментів, ілюстрацій).

Особисто я використовую свій блог «Фізика - це не складно». Це зручно для спілкування, налагодження контакту з учнями, їх батьками, колегами. Там я розміщую матеріал для підготовки учнів до контрольних та лабораторних робіт, додатковий матеріал.

Саме робота з блогом призвела до знайомства з технологією «перевернутого класу» - flipped classroom.

Інтерес до «перевернутого класу» стійкий на протязі ряда років. Бо перенесення подачі теоретичного матеріалу за межі класної кімнати допомагає виділити більшу кількість часу на уроці для розвутку важливих у сучасному світі навичок – ведення дискусії, практичного мислення і створення проектів.

У сучасних умовах ми повинні розвивати самостійність та відповідальність дітей за своє навчання. Один з авторів цієї технології Брайан Банкет сказав: «Школярі тепер самі відповідають за свою освіту».

 

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: