+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

«Використання інтерактивних прийомів "Фішбоун" та "Кубик Блума" на уроках в початковій школі»

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсу

 

Конкурсант: Лілія Смола

 


Тема досвіду: «Використання інтерактивних прийомів на уроках в початковій школі»

 Інформаційний блок досвіду

Актуальність досвіду

Сучасні реформи в галузі освіти вимагають нових підходів до навчання та виховання, а отже, нової організації, змісту, форм і методів.   Школа повинна навчати для життя. Перед вчительською спільнотою постало завдання виховати конкурентноспроможну особистість, компетентну в усіх сферах життя.  

Мета досвіду

         Виховувати компетентну особистість молодшого школяра через активне використання інновацій для забезпечення ефективного освітнього процесу.

Завдання досвіду

Теоретично обґрунтувати та перевірити вплив  інтерактивних прийомів на ефективність та результативність навчально-виховного процесу у початковій школі.

Тривалість роботи над досвідом

         2013-2016 роки

 

Опис технології досвіду

Провідна ідея досвіду полягає у покращенні якості та результативності навчання шляхом використання інноваційних інтерактивних прийомів.

Опис досвіду

У світлі сучасних тенденцій з’являються освітні технології, які допомагають учителеві вдосконалити майстерність та якість викладання навчальних предметів, досягти вищих результатів у навчанні та вихованні дітей.   Домогтися цього можливо через використання інтерактивного навчання, бо саме таке навчання змушує дитину постійно знаходитися у взаємодії з іншими учасниками навчально-виховного процесу, дозволяє моделювати реальні життєві ситуації, під час розв’язання яких діти навчаються поводитися у суспільстві залежно від обставин, які склалися.  

 

  Домогтися поставлених цілей у навчанні можна завдяки використанню  ефективних і цікавих для учнів методичних прийомів,  таких як «Фішбоун» та «Кубик Блума».   

 

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: