+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Як,працюючи у малокомплектному сільському навчальному закладі, виходити з учнями за межі та виховувати конкурентноспроможну особистість.

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсуКонкурсант: Ірина ПлаткоЯ працюю у малокомплектному сільському навчальному закладі. Звісно,  ні для кого не є секретом, що у сільських школах діти мають гірші умови для навчання та розвитку. Та мені вдалося своїх дітей вивести далеко за межі села. Ми беремо участь у міжнародних проектах, де достойно доводимо свою конкурентноспроможність, маємо друзів у Німеччині, часто обмінюємося подарунками.

У навчально-виховному процесі найчастіше використовую проектну та ігрову методики. Реалізація проектів, особливо міжнародних, дають можливість сільським учням виходити за межі села та, навіть, країни. Діти не відчувають обмежень і рамок, вони вчаться жити , конкурувати з міськими учнями, працювати в команді. Сучасних дітей дуже важко захопити та здивувати на уроці, непросто утримати увагу дитини. Ігри допомагають невимушено набувати знання. Учні під час гри навіть не помічають, що навчаються, деякі надзвичайно цікаві ігри змушують мимоволі вивчити той чи інший текст, правила чи вірш німецькою, щоб мати можливість грати.

Готова поділитися досвідом проектної діяльності, продемонструвати навчальні програми, які дають можливість реалізовувати проекти та отримати відзнаки та нагороди: eTwinning, Goethe-Institut. А ще-де взяти безкоштовні матеріали для свого уроку!!!

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: