+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Формуємо творчу особистість: три кроки до успіху

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсу

 

Конкурсант: Басіч Анастасія Сергіївна

 


       Пригадаймо разом, чому нас вчили у педагогічних інститутах та університетах? Правильно! Ми маємо виявити у класі творчу особистість і поступово розвивати її здібності й нахили, аби вона могла приймати участь у олімпіадах, конкурсах, наукових конференціях і прославляла себе, нас і рідну школу.

      Але, залишивши стіни альма-матер і переступивши поріг школи як вчителі, ми бачимо дещо іншу картину. У класі може взагалі не бути здібних учнів, або ж вони настількми не впевнені у собі, що воліють бути сірою масою. Що ж робити нам, бідним вчителям? Формувати, ростити, розвивати творчу особистість з кожного учня класу на радість усім. Як? Саме таким досвідом і хочу з Вами поділитися.

       Весь шлях містить всього три кроки, але вони досить нелегкі. Вимагають від вчителя напруження сил, віри у себе, вмотивованості. Чи ж нам уперше? Але, пройшовши три сходинки, ми досягнемо свого акме, вийдемо на новий рівень знань, умінь, творчості, спілкування з учнями. Не лише ми навчатимемо, а й навчатимуть нас.                                            

      У моєму виступі Ви не почуєте прізвищ видатних учених, дослідників, методистів. Лише реальні приклади, дієві прийоми, практичні поради вчителя, у якого все вийшло.

 

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: