+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Чому діти не хочуть ходити до школи або як реанімувати українську освіту

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсуКонкурсант: Оксана Сергіївна КобринВи колись чули від учнів, що вони не хочуть ходити до школи? Ні? Ви з нашої планети? За неофіційною статистикою таких дітей практично 50%. Головними причинами є: ранкове пробудження, нерозуміння деяких предметів, особистий конфлікт з окремими вчителями. Але ці три причини - це всього 15 %. Решта відсотків займає така причина як: "в школі нудно". Ні, ні, не переживайте, ви не винні. Винна та вчителька всередині вас, яка говорить, що все має бути так, як має бути і не інакше. От тут і зароджується оте слово "нудно".

Так як натовп хоче хліба і видовищ, так і учні хочуть цього видовища щодня. І ми повинні про це пам'ятати! Картинка повинна змінюватись! Діти повинні побачити у вас людину, яка готова до експериментів, яка може творити оригінальні, а часом і божевільні речі, людина, яка попри свій статус "педагога" є такою ж як вони. Якщо ви дочитали до цього місця і кажете, що то не по вашій частині, тоді проходьте дальше, бо знову ота правильна вчителька в голові каже, що все має бути так, як має бути і не інакше. Читаєте дальше? Поїхали...

Не сидіть на місці! Рухайтесь! Міняйте свідомість! Не бійтесь на чорне сказати біле! І тоді ми зможемо збудувати дійсно Нову Українську Школу з новим вчительством, яке розтопче оте "нудно" без зайвих зусиль!

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: