+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Равлик - перший крок до успіху!

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсу

Конкурсант: Чередниченко Людмила


Равлик - це істота, яка існує на Землі багато тисячоліть. Весь цей час він завжди почувався щасливим, долав перешкоди й рухався тільки вперед, досягаючи мети. Равлик має очі, але ледь відрізняє день від ночі. Він нічого не чує, але відчуває небезпеку і встигає сховатися від неї.

Він завжди щасливий, тому що його життя відповідає приказці: «Добре там, де ми є!» Де людина почуває себе спокійно та захищено? Що лікує людину коли вона хворіє? (стіни рідні!).  Про що сумують у далечині? Так, відповідь - рідна домівка! А домівка Равлика крокує з ним (над ним) по житті, ось чому він завжди щасливий! Де б він не був - він завжди дома!

Чому «Равлик» - символ успіху? - Все просто - тільки щаслива людина може досягти успіху! Повільно, але впевнено! 

Ми знаємо, що думки матеріальні і допомагають втіленню мрій у життя. Тож, спочатку, загадаємо бажання. Пошиємо чарівного "Равлика" і кожного разу, коли Ви доторкнетесь, або подивитесь на свого «Равлика», він нагадає і прискорить виконання Вашого бажання. Бажання має бути біль-менш реальним. Звісно, що «Бентлі» чи вілла в Дубаях одразу не з'являться. Тому для початку загадайте щось простіше. 

А ще «Равлику» можливо розповідати свої таємниці, він точно їх нікому не розповість! А можливо, коли виникне якась проблема, він щось і порадить. «Равлика» можливо пошити як для себе так і у подарунок.

 

Раз, два, три: всі бажання загадаймо,  – «Равлика» шити починаймо!

 

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: