+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Нові покоління стандартів в освіті. Доповнена , віртуальна та змішана реальність.

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсуКонкурсант: Олексишин Андрій Мар'яновичОсвіта наступного покоління.

Ми живемо в часі змін. Когнітивні та неврологічні науки змінюють спосіб навчання. Нові технології дозволяють учням бачити і робити те, що раніше було немислимим. Нові стандарти для вивчення багатьох загальноосвітніх дисциплін вимагають нових підходів до викладання. Всі ці зміни вимагають, щоб ми підходили до педагогіки з практики, заснованої на твердому дослідженні.

Все важче зафіксувати увагу учнів без технологій, які вони люблять.

Використання інтерактивного 3D-контенту для навчання значно ефективніший за традиційні підручники та 2D ресурси. Дослідження показують, що учні, які використовують 3D, збільшили результати тестів на 86%, а також покращили розуміння, увагу та участь у навчанні. Інтерактивні моделі 3D і видозміненої реальності, віртуальна реальність, мікроскопічні зображення з глибоким збільшенням та 3D-друк пробуджують в учнів інтерес до STEM-освіти, допомагає вчителям та батькам поглиблювати зв'язки з учнями, в процесі їхнього навчання.

 

Використання змішаної реальності  може глибоко вплинути на концептуальне розуміння предмету, через можливу візуальну природу та види взаємодії

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: