+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Вчитель це не той, хто допомагає тобі закінчити школу. Вчитель це той, хто допомагає тобі почати власне життя. Святослав Вакарчук, Океан Ельзи

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсуКонкурсант: Осауленко Ольга ПетрівнаЗнайти себе, не боятся висловлювати свою думку, адже вона унікальна і має право на існування. Як навчитися не заучувати, а обмірковувати і усвідомлювати, як знання можуть бути використані не "колись", а сьогодні і завтра.

Щоб думати, міркувати про будь що, потрібен певний запас знань. Хто володіє інформацією, той володіє Світом. Але цього замало. треба не тільки знати, а й розуміти і вміти застосовувати використану інформацію.

Різновиди поділу учнів на групи: як, навіщо. Важливий досвід спільної діяльноті, вміння домовлятися, обмінюватися думками та ідеями.Співпраця, навчання одне одного - запорука знань, умінь, розумінь.

А як це все реалізовувати, згуртовувати не тілки на уроках, не тільки при живому спілкуванні, але й через проектну діяльність в office 365, розкажу, навчу і покажу.

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: