+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Машиніст локомотива ≈ справжній чоловік – що спільного?

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсуКонкурсант: Болотова Дар’я МихайлівнаІмітаційно-ігровий метод навчання на уроках узагальнення і систематізіціі знань в професійно-технічних навчальних закладах залізничного профілю

Інноваційна освіта - процес і результат такої освітньої діяльності, яка провокує і заохочує впровадження інноваційних методів в систему освіти. Такий тип освіти не тільки підтримує існуючі освітні традиції, а й стимулює активну участь в різних проблемних ситуаціях, які виникають як перед окремою людиною, так і суспільством в цілому. Використання інтерактивних засобів навчання допомагає викладачу не тільки у викладі матеріалу уроків, проведенні практичних робіт, але й відіграє важливу роль у підвищенні мотивації учнів до здобуття оборної професії та подальшого продовження роботи за фахом

Професійна діяльність машиніста - це складна комплексна, різноманітна діяльність, що має свої цілі, досягнення яких забезпечується використанням усього арсеналу психофізіологічних і психологічних феноменів, що є в розпорядженні осіб взагалі. А такий арсенал окремої конкретної людини, природно, може мати певні індивідуальні особливості, які проявляються в ступені вираженості, розвитку тих чи інших психічних властивостей або особливостей вищої нервової діяльності.

Водіння поїзда - найвідповідальніша частина перевізного процесу, успішне і безпечне здійснення якої визначається як професійною підготовкою машиніста, так і його стабільним психофізичним станом.

Дана гра розрахована на 45 хвилин, в уроці-грі приймають участь 2 команди спеціальності «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст електровоза. Машиніст тепловоза ». Ми, як викладачі спец. дисциплін, спробували узагальнити і систематизувати не тільки знання наших учнів, а й спробували створити найбільш стресові умови і вивести учнів із зони комфорту для більшого занурення у робочу атмосферу.

Дану гру провели серед груп середньої успішності, і результат був вражаючим, бо, застосувавши різні методи роботи з учнями, вдалося задіяти всіх учнів, кожен зміг себе реалізувати в тій чи іншій мірі, була створена для кожного ситуація успіху, що дозволило в подальшому учням з середнім рівням навчанням наблизитись до учнів з більш високим рівнем знань, умінь та навичок.

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: