+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Професійна мобільність викладача - вимога сучасності...

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсуКонкурсант: Павлиш Тетяна ГригорівнаЧи не замислювалися Ви над тим, яким повинен бути викладач в умовах реформування освіти? Сьогодні викладач вже не є єдиним джерелом знань, він повинен бути лідером, менеджером, комунікатором, фасилітатором і т.д. З огляду цього, інноваційні перетворення у освіті вимагають внутрішніх і зовнішніх змін особистості викладача. 

Сучасний викладач  - це професійно мобільний викладач, який здатний освоювати і впроваджувати інновації, швидко адаптуватися до мінливих умов, здатний адекватно оцінювати результати власної праці та окреслювати перспективи подальшого розвитку, готовий до саморозвитку та самоосвіти. 

Як цього досягти? Як розвити професійно мобільні якості особистості викладача (професійну компетентність, готовність до змін, ініціативність, креативність, комунікативність, саморозвиток, самоосвіту)? Потрібні якісні перетворення у системі методичної роботи з викладачами. Тренінги з розвитку професійної мобільності допоможуть викладачам повірити у власні сили і будуть сходинкою на шляху до успіху у професійній діяльності.

 

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: