+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках, або Як не бути динозавром в освітньому просторі

Дата публікації: . Надруковано у Перший тур конкурсу

Конкурсант: Рогова Наталія Володимирівна


Американський філософ і вчений Норберт Вінер сказав, що «ми змінили своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому новому оточенні».

Заплющіть на мить очі та пригадайте, як змінювалися такі звичні повсякденні речі навколо вас. Наприклад, капці, чайник, пральна машинка, одна зі шкідливих звичок жінок і не тільки… - телефон, пристрій для написання статзвітів наприкінці семестру –  калькулятор та ще багато-багато інших речей.

Інформатизація суспільства завойовує світ. Це перспективний шлях до економічного, соціального і культурного розвитку, і тому ми, педагоги, не повинні стояти осторонь цих процесів, а мусимо крокувати в ногу з часом.

Пригадайте динозаврів. Які у Вас виникають асоціації?  А чому вони вимерли? За однією з версій, не могли пристосуватися до оточення, у якому опинилися. А яких дітей ми навчаємо? Центеніалів, які народилися в 2000-х рр. і не уявляють свого життя без ґаджетів та Всесвітньої павутини. І щоб не бути динозаврами в освітньому просторі, щоб уроки були сучасними, цікавими й корисними для наших учнів, ми, учителі, зобов’язані використовувати в освітньому процесі інформаційно-комунікаційні технології.

 

Які Інтернет-ресурси  і, найголовніше, як їх застосовувати на уроках? Залюбки поділюся  з Вами  своїм досвідом.

 

Підтримайте автора. Голоси підраховуються за соц. мережами у цьому блоці: