+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Фінальний тур конкурсу “Народний спікер V3”

Програма Всеукраїнського народного педагогічного марафону

26 березня 2018 року

Розклад вебінарів:

Час

Спікер

Тема виступу

1

9-10 – 9-40

Голуб Галина

Мобільне тестування та опитування

2

9-45 – 10-15

Шумицька Оксана

"Педагог і місто тисячі дітей" або як об’єднати в одному сценарії учнів, досягнення і щасливі нейрони

3

10-20 – 10-50

Рогова Наталія

Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках, або Як не бути динозавром в освітньому просторі

4

10-55 – 11-25

Прокопенко Людмила

Використання методів Мнемотехніки у початковій школі.

5

11-30 – 12-00

Басіч Анастасія

Формуємо творчу особистість: три кроки до успіху

6

12-05 – 12-35

Піскун Ольга

Реалізація системно-діяльнісного підходу до навчання учнів у початковій школі на засадах педагогіки партнерства

7

12-40 – 13-10

Яворська Катерина

Як зацікавити учнів працювати у зошиті? Інтерактивні вправи з використанням Інтернету і без нього

8

13-15 – 13-45

Плющ Юлія

"Як креативно мотивувати батьків до співпраці в умовах НУШ"

9

13-50 – 14-20

Попович Олексій

Секрети молодого вчителя

10

14-25 – 14-55

Сарахман Олена

Як написати твір-роздум ЗНО на максимальну кількість балів?

11

15-00 – 15-30

Мамзенко Наталія

Smartфон = Smart учень

Фінал конкурсу «Народний спікер»! Запрошуємо всіх!

Нагадуємо, друзі, що перемагає той спікер, який збере на вебінарі більшість прихильників.

Приходьте. Підтримуйте. Навчайтеся!

golub.png
Наприкінці уроку пані Галина каже: «Наступного разу, всім принести планшети і смартфони із додатками. Хто прийде з паперовим зошитом, до занять не допущу». І клас такий: «Ваууу! Оце так учителька в нас!».
Нічого дивного. Усе за стандартами Нової української школи — інформаційно-цифрова компетентність. А Галина Голуб влаштовує онлайн-тестування з використанням мобільних пристроїв.
Якщо ви упереджені щодо тестів, де можна вгадати відповідь з наведених, не хвилюйтеся. Пані Галина добре опрацювала безліч додатків і розповість вам:
  • як складати тести без «відкритих» відповідей,
  • як працювати з тестами в індивідуальному режимі,
  • що робити, у випадку, коли дитина не має мобільного смарт-пристрою.
Питань багать, але учителька математики з Полтавщини вже зробила багато кроків на цьому шляху, тож пропонує вам взяти старт до інформкомпетентності, скориставшись її досвідом. Чекаємо на вас в онлайні!
shum.png

Як поєднувати роботу на роботі з роботою після роботи для роботи і хатню роботу? Не знаєте? А Оксана Шумицька знає! І вам розповість на вебінарі.

До речі, попри таке навантаження, пані Оксана не виглядає втомленою — яскраво посміхається і смішно жартує. Така у нас талановита педагогічна молодь.

Колеги, з вас вподобайка!

rogova.png

Вимерлих динозаврів трохи шкода. Вони не зуміли пристосуватися до нових умов життя, бідолахи. Але вони надали нам гарний урок — змінюйся і розвивайся, або програєш.

Ні, ні, ми не динозаври. Ми прагнемо змін і поспішаємо за часом. Тож нам требі дізнатися, як застосовувати на уроках усі ці драйвові фішки, що на методичній мові називаються «інформаційно-комунікаційні технології».

prokopenko.png

«Вони ж справжні стенографісти!» — вигукнули ми, перглянувши відео Людмили Прокопенко.

Те про що розповідає пані Людмила ми радимо використовувати не тільки вчителям, а й батькам, й усім людям. яким потрібно працювати з великими обсягами інформації. Бо метод піктограм, який опанували учні пані Л? — захоплююча гра, за допомогою якої вірші запам’ятовуються миттєво. Метод асоціацій перетворює важку термінологію на кумедні образи, які легко додати до памʼяті.

У ваших дітей більше не буде ситуацій «Учив, учив — на ранок забув!». Уперед, до легкого навчання.

basich.png

Девіз пані Анастасії звучить романтично але переконливо:

Все починається з творця
Він диво у руках тримає
Враз постає картина з олівця
І музикою нота розквітає.

До речі, це її власні рядки. Анастасія Басіч переконана, що кожна дитина талановита, але здібності дитини не обов’язково стосуватимуться саме вашого предмету. Тема її вебінару: «Формуємо творчу особистість: три кроки до успіху».

Навчити дітей творити повсякчас, не боятися і не соромитися поразок, надавати дітям віру і підтримку — це місія педагога. Запрошуємо на вебінар до натхненної вчительки.

piskun.png

На відео незвичний клас: парти стоять дивно, лунають голосні розмови. Камера дає крупний план: малеча тулиться у купу, щось жваво обговорює, оченята виблискують… Що це? Учителька десь пішла і залишила дітей. Дослухаємося…

Стало ще дивовижніше:
— Я спікер, — хтось вигукує.
— Я секретар!

Здається не бешкетують. Ось, підіймають руки, читають підручник, один записує, питає, чи всі погоджуються, хтось заперечує…

Так виглядає педагогіка партнерства. Ми впевнені, ці учні не позіхають на уроках.

Сподобалося? Мерщій на вебінар до Ольги Піскун.

javorska.png

Пані Яворська володіє справжньою магією. У неї на уроках учні за допомогою чарівного зошита перетворюються на журналістів, науковців і навіть на спецагентів. Не оминули увагою і новітні технології — ХХІ століття на дворі — гаджети і додатки WEB 2.0 теж стали у пригоді.

Перегляньте вебінар і поставте свою магічну вподобайку!

plush.png

Вона називає їх намистинками, називає квіточками, вона неперевершена казкарниця пані Юлія. А вони — її учні. І їм усім дуже пощастило зустрітися, бо тепер клас Юлії Плющ, не просто освітня група, а міцний віночок однодумців, яким приємно, затишно і цікаво навчатися. А допомогли у цьому батьки.

Щоб зробити такі дива у звичайному класі, завітайте на вебінар «Як креативно мотивувати батьків до співпраці у Новій українській школі»

popovich.png

Учнівський урок-мрія — гаджетами можна користуватися, дивитися аніме — залюбки, навчатися вдома — немає проблем! А як же з методичною грамотністю, дотриманням структури, відповідності програмі — спитають суворо колеги, — що це за урок-розвага?!

Пан Олексій вміє поєднувати, здавалося б несумісні речі — навчати граючись. Теж хочете навчитися? Очікуйте на вебінар «Народного спікера»

sarahman.png

Олена Сарахман наполягає, що майже ніхто з письменників сучасності не напише власне висловлення на ЗНО на вищій бал. Це тому, що вони не слухали її вебінар з цієї теми. Звичайно, ми жартуємо.

Але пані Олена насправді знає все про написання власних висловлювань. Педагог з Маріуполя проведе слухачів по всіх етапах і таємних стежках творчої роботи, допоможе уникнути типових помилок і перетворити важке завдання на захоплюючий квест.

mamzenko.png

Пані Наталія полюбляє ігри на смартфоні. Так, так, саме вчителька показує дітям приклад. Тепер її учні грають на уроках… і навчаються одночасно. Бо у справжнього вчителя нема пустих забавок, а є цікавість до нового і майстерність знаходити різноманітні шляхи до знань.

Наталія Мамзенко розповість на вебінарі про безкоштовні мобільні додатки де можна вивчати географію і біологію, про навчальні додатки з доповненою реальністю — тільки уявіть 3D мульт просто на партах. І супербонус — мобільний додаток, що буде корисний усім предметникам.

Тож після вебінару ви з упевненістю скажете: «Смартфон = смартучень!»