+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

ВГ «Основа» з партнерами дає старт суперконкурсу
«Народний Спікер 2017-2018»

Конкурс проходитиме в кілька етапів:

Перший етап листопад–грудень 2017 року

Ми чекаємо на заявки майбутніх спікерів з анотаціями їхніх виступів. Голосування проходитиме на сайті, тож усі мають можливість проголосувати за майбутній виступ, що вподобали. Можна віддати свій голос за будь-яку кількість виступів.

Другий етап грудень 2017-січень 2018

Переглядаємо короткі відео спікерів, чиї анотації набрали найбільшу кількість голосів. Вільне голосування триває — обираєте найкращих, найцікавіших, найдосвідченіших спікерів. Можна віддавати свій голос за будь-яку кількість відео.

Півфінал лютий 2018

Залучаємо експертів: з народних уподобанців вони сформують команду спікерів інтернет-марафону.

Фінал березень 2018

Всеукраїнський народний інтернет-марафон. Команда талановитих спікерів поділиться з вами не тільки цікавими темами, а й частинкою душі. Переможе той, у кого кількість слухачів вебінару буде найбільша.

Нагородження переможця минулого року

Що таке Geddiscovery?!

Переможець отримує суперприз від Видавничої групи «Основа»
та партнерів

0
гривень
До речі, цей приз переможець отримає за півгодинний виступ на вебінарі... Решта учасників також обов’язково отримають заохочувальні призи від видавництва та партнерів конкурсу.
69.png

* потрібна реєстрація/авторизація на сайті. Спочатку зайдіть на сайт

ВГ «Основа» з партнерами дає старт суперконкурсу «Народний Спікер v3».

Визначаємося з темою.
Визначите тему, з якою Ви можете і бажаєте поділітися з нашими колегами
Заповнюємо анкету учасника
Додаємо анотацію на сайт
Чекаємо на результати голосування
Переходимо до наступного туру
Чекаємо на результати від експертів
Беремо участь у Всеукраїнському марафоні
Нагороджуємо переможців
Спектр виступів може бути найрізноманітнішим — від загальнометодичного до спеціального, від наукового експерименту до практичного досвіду роботи на уроці. Це можуть бути і нові ІКТ, але конкретно з вашого досвіду роботи. Це можуть бути і маленькі хитрощі: як швидко вивчити таблицю множення; як переконати десятикласників відмовитися від шкідливих звичок; як навчити розуміти текст підручника на 100 %; як вивчити правило так, щоб його зрозуміти; як спонукати не спізнюватися на урок; як провести літню практику з користю; що зробити, щоб
учні полюбили урок фізкультури (фізики, історії, мистецтва...). УСЕ, що з вашої точки зору буде цікаве колегам.

Якщо ви хочете запропонувати свій варіант реформування системи освіти — будь ласка, хочете поділитися інформацією про те, як навчають в інших країнах, — просимо. На першому етапі приймаємо всі ваші ідеї.

ВАЖЛИВО так написати назву теми вашого виступу, щоб вона чіпляла


Тобто ніяких «оптимізація всіх диференціацій для підвищення в умовах поліпшення та ефективності...». Забудьте всі кліше, які вам нав’язують методкабінети, — напишіть назву теми
так, щоб це було по-людськи і зрозуміло. Від того, чи чіпляє назва, і від того, наскільки яскраво ви напишете анотацію виступу, залежатиме, чи пройдете ви у другий тур. Текст повинен бути коротким (усі пам’ятають, що лаконічність — сестра таланту), не більше однієї тисячі знаків (у файлі Word — сервіс (або рецензування) — статистика, виділяємо фрагмент тексту і дивимося, скільки знаків (букв із пропусками) у вашому тексті). Анотація може бути в будь-якій формі: план виступу, есе, гасла, пояснення...
Організатори конкурсу беруть на себе зобов’язання на етапі підготовки марафону консультувати і допомагати спікерам у підготовці виступів. Але після вибору переможця конкурсу для учасників фінального марафону все тільки починається — Видавнича група «Основа» всіма доступними їй ресурсами просуватиме досвід і знання спікерів з народу.
Шановні майбутні спікери! Ми розуміємо, що вперше важко наважитися на публічний виступ, який проходить у формі вебінару. Але ви не залишитися на самоті, ми будемо поряд!
Будуймо новий зміст освіти активно і разом! Не втратьте можливість дістатися свого «зіркового часу», бо ви того варті!