+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Другий тур розпочато

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

Щиро вітаємо всіх прихильників конкурсу «Народний Спікер». Прохання – уважно прочитати дорожню карту конкурсу – кому й куди бігти та що робити!!!
Завершено важливий етап конкурсу – двадцятка спікерів, які були обрані у результаті народного голосування створили коротке відео (на жаль, не всі надіслали, дамо їм ще 2 дні). Це відео, у якому конкурсанти анонсують свій виступ, маємо надію, що тезовість виступу не завадить конкурсантам створити образ харизматичного спікера. 

Як подивитись вебінар

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

 

Як що ви згодні з тим, ЩО ВЕБІНАРИ КРАЩІ ЗА ТЕЛЕБАЧЕННЯ, пропонуємо посилання на алгоритм, який допоможе  в зручний для вас час подивитися вебінар, придбати сертифікат, отримати цікаві матеріали з теми вебінару, а саме презентацію спікера та додаткові матеріали.

Як перевірити свої голоси?

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

До нас на сторінку у фейсбук  надійшла жалоба, що кількість лайків статистики не збігається із зображеними голосами на сторінці конкурсного матеріалу. Тож давайте разом розберемо що не так.

Нагадуємо, що наша статистика повністю відкрита і Ви можете самостійно перевірити результати як своєї роботи, так і роботи будь-якого конкурсанта.

Global Digniti Day в Україні й EdCamp Ukraine

Дата публікації: . Надруковано у Новини партнерів

Добридень! Дякуємо Вам, якщо Ви були з нами під час вебінару – нам дуже приємно було познайомитися із гідними людьми, які з натхненням та відповідальністю долучаються до проведення в Україні Всесвітнього Дня Гідності 2017 – наймасштабнішого у Європі! Нагадуємо, що цього року Всесвітній день гідності відбудеться у символічний проміжок з 21 листопада – Свята гідності та свободи України – до 9 грудня – Дня боротьби з корупцією. До участі у ньому подано понад 300 заявок і передбачається участь близько 60000 осіб із різних закладів освіти по всій Україні.

Народний Cпікер v3

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

У середині жовтня команду GEdDiscovery охоплює непідробне хвилювання… Ще б пак… ми стаємо на порозі конкурсу «Народний Cпікер v3»(2018 року народження). До кого приведе ця конкурсна доріжка… З ким ми потоваришуємо, з ким будемо працювати у майбутніх амбітних проектах…