+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Ті, кому потрібен 1 млн доларів, — на старт, увага, руш!

Дата публікації: . Надруковано у Наші публікації

В. І. Садкіна, головний редактор журналу «Педагічна майстерня»
серпень 2015 р.

Що так е Global Teacher Prize?

«Ви знаєте вчителя, який заслуговує на визнання і пошану? До- поможіть нам знайти видатного вчителя, який заслуговує на світове визнання», — так написано на головній сторінці сайта, що висвітлює хід проведення та результати унікальної події. От і сталося, нарешті з’явилася організація, яка має намір гідно оцінити складну й надзвичайно відповідальну роботу педагога.

10 найкращих порад з організації роботи на уроці для вчителів-початківців

Дата публікації: . Надруковано у Наші публікації

 
 
Річард Нолан*
Переклад та літературна обробка Н. В. Третякової
За матеріалами http://www.teachercast.net/2017/01/27/top-10-classroom-management-tips-novice-teachers/
 
Уміння організувати роботу на уроці полягає в здатності вчителя контролювати поведінку учнів і загальний настрій класу. Це важливий момент, оволодінню яким вчителеві-початківцю варто приділити особливу увагу. Контроль над учнями відіграє важливу роль у створенні сприятливого середовища для навчання. Навіть кар’єра найдосвідченіших учителів починається з жахливого першого року. Але з кожним наступним навчальним роком вони вдосконалюються в мистецтві організувати роботу учнів. Можна виділити цілу низку факторів, покликаних допомогти новачкам вчителювання подолати проблеми. Ці стратегії допоможуть вам як учителеві-початківцю створити сприятливі умови для навчання і водночас контролювати поведінку учнів.

Сучасний урок: від учнівського «не хочу» до «знаю, вмію, застосую»

Дата публікації: . Надруковано у Наші публікації

Методичні орієнтири
О. Р. Юрко

У ХХІ столітті у провідних країнах світу суттєво змінились підходи до освіти. Стало зрозумілим, що не можна зосереджувати зусилля на трансляції із покоління в покоління досить вузьких, в основному фрагментарних, технократично-орієнтованих знань, умінь та навичок. Навпаки, найбільш успішними на ринку праці в найближчій перспективі будуть фахівці, які вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі та володіють іншими вміннями.

Один із основних принципів педагогіки полягає в тому, що вчитель повинен чітко усвідомлювати, яку проблему він хоче вирішити, якої мети досягти, і, відповідно, використовувати ту чи іншу форму роботи на уроці.

«Діти і папери»: полювання «Бюракрозавра» та висновки проекту

Дата публікації: . Надруковано у Наші публікації

Нові формати освіти
Ж. Г. Саратовская
Які папери заважають працювати освітянам та як позбутися цього монстра? Проект «Діти і папери» — це спільна ініціатива руху EdCamp Ukraine і Міністерства освіти і науки України. Він спрямований на досягнення балансу між написанням планів/звітів і навчанням дітей у школах. Дослідження команди проекту унаочнює, яку роль відіграє щоденне заповнення документів та скільки часу забирає цей процес. Завдяки тривалій та копіткій роботі команда, учасниці та учасники дослідження допомагають змінювати освітню систему нашої країни на краще.
Відповіді на найболючіші запитання про паперову завантаженість та шляхи вирішення проблеми ми шукали разом з головою ради ГО EdCamp Ukraine, радником міністра освіти України Олександром Елькіним.