+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Global Digniti Day в Україні й EdCamp Ukraine

Дата публікації: . Надруковано у Новини партнерів

Добридень! Дякуємо Вам, якщо Ви були з нами під час вебінару – нам дуже приємно було познайомитися із гідними людьми, які з натхненням та відповідальністю долучаються до проведення в Україні Всесвітнього Дня Гідності 2017 – наймасштабнішого у Європі! Нагадуємо, що цього року Всесвітній день гідності відбудеться у символічний проміжок з 21 листопада – Свята гідності та свободи України – до 9 грудня – Дня боротьби з корупцією. До участі у ньому подано понад 300 заявок і передбачається участь близько 60000 осіб із різних закладів освіти по всій Україні.

Edcamp-2017

Дата публікації: . Надруковано у Новини партнерів

29-30 квітня у Харкові відбулася Третя національна (не)конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2017. На цій події були присутні фіналістки конкурсу «Народний Спікер 2017». Враховуючи той факт, що з кожним роком  EdCamp стає все більш популярним серед педагогів і цього року конкурс був 4 особи на місце – тож сама присутність на цій події є подвійна перемога. У перший день EdCamp відбулося нагородження переможниці  конкурсу «Народний Спікер» Алли Баєвої (Суми успішно продовжують минулорічну традицію), яка отримала сертифікат на 10 000 грн. Фіналістки конкурсу «Народний Спікер обов’язково розкажуть про свої емоції та почуття, враження, нові знайомства та професійні відкриття. А поки що… розділіть захоплення та емоції народних спікерок у цьому слайд-шоу, до якого долучилися й друзі GEdDiscovery, які теж були присутні на EdCamp Ukraine 2017!

Діти і папери: залишити, змінити, скасувати?

Дата публікації: . Надруковано у Новини партнерів

Команда EdCamp Ukraine спільно з Міністерством освіти і науки України й за підтримки ВГ «Основа» запрошує всіх освітян на онлайн-зустріч: "Здолаймо разом паперового шкільного монстра, який заважає навчати дітей!"