+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Підсумки 2 туру

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

Лютий лютує? А ми вам весну принесли: сонячних посмішок і гарячих обіймів. Бо від радості завжди ж тепло. А де тепло — там і весна.
Тада-а-ам! Сурми заграли, тулумбаси гримлять, ̶1̶1̶ ̶д̶р̶у̶з̶е̶й̶ ̶О̶у̶ш̶е̶н̶а̶ 11 фіналістів Всеукраїнського конкурсу «Народний спікер» виходять на червону доріжку:

Фіксуємо результати на Youtube

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

Шановні колеги! Час для голосування за відео ваших улюбленців другого етапу конкурсу «Народний Спікер» вийшов! Тому ми зафіксували результати (кількість лайків) на 21 годину 20 лютого і зараз пропонуємо подивитися ці результати. Але продовжується робота експертів! Чекаємо їхні оцінки відео учасників конкурсу! Щиро дякуємо всім конкурсантам за відео – це було ЦІКАВО!!!

Другий тур розпочато

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

Щиро вітаємо всіх прихильників конкурсу «Народний Спікер». Прохання – уважно прочитати дорожню карту конкурсу – кому й куди бігти та що робити!!!
Завершено важливий етап конкурсу – двадцятка спікерів, які були обрані у результаті народного голосування створили коротке відео (на жаль, не всі надіслали, дамо їм ще 2 дні). Це відео, у якому конкурсанти анонсують свій виступ, маємо надію, що тезовість виступу не завадить конкурсантам створити образ харизматичного спікера. 

Як подивитись вебінар

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

 

Як що ви згодні з тим, ЩО ВЕБІНАРИ КРАЩІ ЗА ТЕЛЕБАЧЕННЯ, пропонуємо посилання на алгоритм, який допоможе  в зручний для вас час подивитися вебінар, придбати сертифікат, отримати цікаві матеріали з теми вебінару, а саме презентацію спікера та додаткові матеріали.

Як перевірити свої голоси?

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

До нас на сторінку у фейсбук  надійшла жалоба, що кількість лайків статистики не збігається із зображеними голосами на сторінці конкурсного матеріалу. Тож давайте разом розберемо що не так.

Нагадуємо, що наша статистика повністю відкрита і Ви можете самостійно перевірити результати як своєї роботи, так і роботи будь-якого конкурсанта.