+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Відкрита статистика голосування

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

Шановні друзі, колеги, конкурсанти! Як Ви знаєте, проект GEdDiscovery повністю відкритий. Ми, організатори конкурсу, зацікавлені у прозорості голосування. Тому відсьогодні статистика голосування повністю відкрита!

У статті докладно розберемо, як переглянути статистику, що впливає на голосування, та як перейти у наступний тур.

 

Як переглянути статистику?

Статистика повністю відкрита. Для її перегляду необхідно клікнути по Яндекс лічильнику (унизу кожної сторінки сайту) та у вспливаючому графіку обрати "Статистика Яндекс" або перейти за посиланням: https://metrika.yandex.ru/dashboard?id=38101215. Це повна статистика відвідування сайту.

Як переглянути статистику голосування за анотації?

Ліворуч, на сторінці статистики є чорний стовпчик з декількома посиланнями, оберіть "Отчеты" → "Стандартные отчеты" → "Содержание" → "Кнопка "Поделиться". Сторінка, що відкриється, продемонструє кількість "лайків" з кожної соціальної мережі для кожної сторінки сайту. Але нам потрібні голоси за конкурсні розробки... Тому трохи налаштуємо статистику:

  1. Знайдіть кнопку "Групировки" під графіком та натисніть її
  2. У віконці, яке відкривається, зверніть увагу на праву частину та натисніть "Х" біля поля "Социальний сервис" (Цим ми закриваємо відстеження соціальної мережі та залишаємо лише кількість лайків на певній сторінці)
  3. Для перегляду статистики саме за конкурсними анотаціями, у текстове поле під кнопкою "Группировки" введіть строку:
    http://geddiscovery.net/narodnyi-spiker/konkursni-anotatsii/
  4. Щоб не шукати у переліку конкретну розробку, а одразу переглянути її статистику скопіюйте повну адресу розробки з сайту та відповідно до п.3 відфільтруйте.

Чому статистика відрізняється на сайті і у Яндексі?

Якщо хтось накручує статистику, "лайкає" свою розробку безліч разів, натискає кнопку, але не публікує новину у соцмережі, то лічильник на сайті додасть +1 до "лайку", але не Яндекс. Система фільтрує аккаунти та сторінки. Тому не слід ставити собі безліч "лайків", краще поділіться новиною та попросіть своїх реальних друзів поставити Вам "лайк".