+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Всеукраїнський Інтернет-марафон

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

Питання до знавців:

що об'єднує Україну, Естонію і Фінляндію? Час пішов, ваші версії ... Ну-уу, не тільки сині кольори на прапорах держав.

20-21 червня 2017 року це країни об'єднає І Міжнародний освітній інтернет-марафон «Досвід освіти ХХІ століття. Європейський контекст ».

Чому це важливо? Тому що шкільна освіта Естонії і Фінляндії визнана найкращою за підсумками міжнародного тестування PISA. Крім того в цих країнах діти не скиглять вранці: «не хочу в школу» — їм цікаво і не страшно вчитися; вчителя відчувають престиж професії як морально, так і матеріально; фінансування шкільної освіти здійснюється так грамотно, що гроші «ходять за учнем». І на вебінарі колеги з країн Балтії розкажуть, як їм це вдалося.

Приємний бонус:

всі слухачі семінару матимуть можливість отримати Сертифікат, який буде враховуватися при стажуванні або підвищенні кваліфікації на базі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.
На всі питання вам дадуть відповіді за телефонами: +38 (044) 248-60-70
+38 (068) 37-54-634
+38 (050) 16-63-936 Запрошуємо педагогів, науковців, студентів і всіх-всіх, хто зацікавлений у реформуванні освіти.

Офіційно: Всеукраїнський Інтернет-марафон з міжнародною участю, що проводиться в рамках Програми співпраці МОН України та АПН України, з проблем «Управління сучасним загальноосвітнім навчальним закладом».


Організатори та партнери: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, MITTETULUNDUSUHINGU GLOBAL CIVIL INITIATIVE VERTICAL (Естонія, м. Таллін), Громадська організація GLOBAL EDUCATIONAL DISCOVERY (Україна, м. Харків) , ВГ «Основа»