+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Марафон

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

Вітайте переможниць конкурсу «Народний Спікер 2017»! За традицією фіналісток
конкурсу приймали у Видавничій групі «Основа» та вони стали учасницями
(не)конференції EdCamp Ukraine — 2017.

 

 

Алла Баєва

Переможниця конкурсу Учителька української мови та літератури, гімназія № 1 м. Суми.
Для мене участь у «Народному спікері» — це ковток живого свіжого повітря, це бурхливі емоції, яскраві переживання, це нові знайомства з цікавими та непересічними особистостями, це крок уперед, це зміни, що відбулися й продовжують відбуватися зі мною і зараз.

Оксана Шумицька

Учителька історії, Студенецький НВК, Глухівський район Сумська область.
EdCamp Ukraine сподобався надзвичайно — атмосферою насамперед. Найбільше запам’яталася вчителька з Македонії — вона говорила англійською, але так емоційно, що ми розуміли і без перекладача. Я принесла нові знання про можливість розкрити свою тему лише за 2 хвилини.

Ольга Рогожнікова

Учитель хімії та біології, ЗОШ № 69, м. Дніпро
Хоча виступ на вебінарі для мене вже не перший, хвилювання все одно переповнювало. Адже по інший бік екрану перебувають учителі з власним поглядом, досвідом. Спробувала під час вебінару доторкнутись до серця кожного і захопити цією ідеєю. А EdCamp — це унікальна можливість пірнути в океан однодумців! Океан, хвилі якого
здіймаються в прагненні покращити рівень освіти в Україні і зробити щасливим майбутнє сучасних учнів.

Тетяна Глебова

Учителька української мови та літератури, Спеціалізована школа-інтернат № 37, м.
Маріуполь, Донецька область.
Девізом мого життя стали три вирази: «Якщо ти не зробиш крок уперед — не зрушиш з місця. Якщо ти не запитаєш — не отримаєш відповідь. Якщо ти не спробуєш — не досягнеш мети!»
У фіналі здійснилася моя мрія — можливість спробувати себе в ролі спікера. Почуття відповідальності перед організаторами конкурсу та аудиторією вчителів — підштовхнули мене до роботи над собою. Я отримала колосальне задоволення від виступу і зрозуміла найголовніше — все в цьому житті можливо лише тоді, коли докласти максимум зусиль та праці!

Ольга Юрко

Учителька математики, ЗОШ № 20, м. Рівне
На EdCamp мені дуже сподобалась мова, якою спілкувались учасники. Не було «педагогічного діалекту» типу: ярмарок педагогічної творчості, фестиваль, калейдоскоп, аукціон та інших слів, які перетворюють вчительську мову на щось наївне і допотопне.
Сподобалось правило «двох ніг», коли можна спокійно покинути аудиторію, якщо тема висвітлена нецікаво. Припала до вподоби атмосфера творчості і розуміння, що в Україні нас багато — а саме «білих ворон».

Юлия Батура

Учитель хімії та основ здоровʼя ЗОШ № 5 м. Суми
Мій виступ стосувався відкритого європейського проекту «Наука на сцені». Я хотіла поширити інформацію про цей проект та спонукати колег брати в ньому участь. Проект має на меті популяризацію stem-освіти. Це фестиваль простих доступних та актуальних проектів. Переможці регіональних відборів матимуть можливість представляти свій проект та нашу країну на найбільшому Європейському ярмарку для STEM-викладачів. Я вже стала переможцем. У червні-липні 2017 року представлятиму свій проект і нашу країну в місті Дебрецен, Угорщина.

Ірина Сокол

Кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри інформатики та
інформаційних технологій в освіті, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Темою вебінару обрала навчальні квести. Знаю, що ця гра може зацікавити учнів, бо вже багато років проводжу різні види квестів для вчителів та учнів. Уважаю, що родзинкою мого виступу було проведення міні-квесту для учасників.

Анастасія Величко

Учителька української мови і літератури ЗОШ № 2, с. Томаківка, Дніпропетровська область.
На EdCamp я була вперше, тому почувалася мореплавцем, що «відкриє» для себе і своєї малої батьківщини, Томаківки, непізнаний педагогічний суперсвіт. Колосальне враження справила атмосфера відкритості, взаємодопомоги, безперешкодного спілкування нон-стоп, власне формат з його багатоликою строкатістю, неперевершені талановиті люди! Після повернення додому мені згадалися рядки з поезії Павла Тичини: «Не бував ти у наших краях, бо відтіль не таким би вернувся!», які могли б стати девізом кожного, хто був на цій події.

Світлана Соколовська

Викладач економічних дисциплін коледжу ДВНЗ КНЕУ, м. Ромни, Сумська область
Уважаю, що конкурсна діяльність відкриває широкі можливості для виявлення індивідуальних здібностей, знань, умінь, навичок, розвиває творчість та формування впевненість. Враження найкращі! Дуже дякую команді Видавничої групи «Основа» та конкурсу «Народний спікер». Закликаю всіх небайдужих до майбутнього української освіти спробувати себе в цьому конкурсі. Ви відкриєте багато нових можливостей, у результаті чого досягнете успіху. Just do it!

Марія Сав’яненко

Учитель математики та інформатики, ЗОШ № 4, м. Пирятин Полтавська область Як небо
для птаха, а вода для риби, такі події сьогодні потрібен для педагогів, які прагнуть якісних реформ в освіті, хочуть змінити світ на краще. Провівши два дні у «зграї білих ворон», я отримала надзвичайно сильний заряд творчої енергії. Неймовірний потік нових освітніх технологій, вільна і невимушена атмосфера спілкування зі справжніми професіоналами, фанатами своєї справи, що злетілися сюди із різних куточків планети, відкритість, емоційність — все це надихає, змушує підняти голову, розправити крила і летіти…