+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Як перевірити свої голоси?

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

До нас на сторінку у фейсбук  надійшла жалоба, що кількість лайків статистики не збігається із зображеними голосами на сторінці конкурсного матеріалу. Тож давайте разом розберемо що не так.

Нагадуємо, що наша статистика повністю відкрита і Ви можете самостійно перевірити результати як своєї роботи, так і роботи будь-якого конкурсанта.

Починаємо з того, що необхідно скопіювати URL адресу сторінки.

Знаходимо конкурсну роботу, яка нас цікавить

01 2

 Знаходимо рядок адреси та повністю копіюємо його.01 1

Спускаємось у самий низ сторінки та знаходимо зображення лічильника02

Потрібно натиснути на нього та обрати посилання "Яндекс Метрика"02 1

Після цього відкриється сторінка для перегляду статистичних даних, серед яких є можливість переглянути кількість перепостів певної сторінки або категорії. Але наша мета - знайти кількість лайків саме цієї сторінки, тож продовжуємо...

Переходимо до пункту меню "Кнопка "Поделиться"

03

Але, можливо, прийдеться знайти цей пункт більш важким шляхом...

031

На сторінці ми побачимо досить багато параметрів статистики, але нам потрібно зробити просту виборку. Змінюємо параметр діапозону дат, можемо поставити "Квартал", цього достатньо на цю мить, щоб статистика охоплювала початок першого туру конкурсу. 

04

Та змінюємо налаштування унизу сторіки у пункті "Группировка". Нам потрібна сума голосів за усіма соц. мережами. Тож видаляємо фільтр "Социальний сервис"

05

Натискаємо "Применить"

На оновленій сторінці під кнопкою "Группировки" побачимо поле "Адрес страницы", куди ми вставляємо URL адресу сторінки, та натискаємо "Enter".

Переглядаємо результат, де бачимо не лише кількість перепостів за статтю, а й кількість унікальних відвідувачів сторінки:

06

Так чому ж кількість лайків на сторінці не відповідає кількості лайків статистики?

Голосували через бокову панель сайту (це не відповідає умовам конкурсу і вказівка на панель голосування є на кожній сторінці)

Маємо надію що цей пост допоможе кожному впевнитись, що нам дійсно важливо висвітлювати максимально цікаві для вас теми та обирати переможців за прозорою системою підрахунку. 

Всім приємних свят, переможцям 1 туру натхнення, а тим кто не потрапив у другий тур, не засмучуватись, можливо, вдача Вам посміхнеться. Якщо переможці першого туру не нададуть вчасно свої роботи, вони покинуть змагання, та ті кто не потрапив у 20-ку переможців матимуть змогу перейти далі.

Переглянути результати усіх конкурсантів можно у статті за посиланням: Переможці першого туру