+3 (725) 971-51-45 :: +38 (097) 75-67-398 :: geddiscovery@gmail.com

Другий тур розпочато

Дата публікації: . Надруковано у Новини сайту

Щиро вітаємо всіх прихильників конкурсу «Народний Спікер». Прохання – уважно прочитати дорожню карту конкурсу – кому й куди бігти та що робити!!!
Завершено важливий етап конкурсу – двадцятка спікерів, які були обрані у результаті народного голосування створили коротке відео (на жаль, не всі надіслали, дамо їм ще 2 дні). Це відео, у якому конкурсанти анонсують свій виступ, маємо надію, що тезовість виступу не завадить конкурсантам створити образ харизматичного спікера. 

Голосування за улюбленців-конкурсантів починається 29 січня о 12 годині (щоб всі були в однакових умовах). А тепер головне – що робити конкурсантам та їхнім прихильникам.
1. Всі прихильники голосують за ВІДЕО обраних конкурсантів на спеціально створеному для цього плейлисті за адресою:https://www.youtube.com/playlist… 
Увага!!!! Будуть враховані ЛАЙКИ під відео вашого улюбленця лише у плейлисті GEdD. 
2. Одна людина може віддати свій голос за будь-яку кількість конкурсантів, але не навпаки, тобто не можна за одного конкурсанта одному колезі голосувати 10 разів (Це ми знаємо з досвіту, що так буває…)
3. Паралельно працюють справедливі та відповідальні експерти, які теж оцінюють відео учасників конкурсу.
4. Півфіналістів конкурсу визначаємо за експертною оцінкою та за активністю ваших прихильників.
5. Учасники конкурсу «Народний Спікер» п'ють каву (чай), задоволено спостерігають, як збільшується кількість лайків під їхнім відео, продумують свій виступ на фіналі, потайки міряють лавровий вінок переможця тощо.